אנחנו תמיד לשירותך

הילוך שישי – קיה באר יעקב רואה בהון האנושי ערך חשוב ומעניק לעובדיו ארגון שהוא בית. בתמורה הארגון מקבל צוות נאמן, אדיב, שירותי ומקצועי ללא פשרות.

מרכז השירות מאמץ את המודל של קיה העולמית באמונה כי העתיד של המרכז והארגון כולו טמון בליבם וביכולתם של כל אחד מחברי הארגון ברמה האישית והמקצועית. המטרה היא לסייע לכל עובד לפתח את הפוטנציאל על ידי יצירת תרבות ארגונית שמכבדת כישרון ומקצועיות.

הצוות המקצועי מורכב מאנשי מקצוע הטובים ביותר בתחום, כולם בעלי ניסיון פרקטי מהמעלה הראשונה. הצוותים ללא יוצא מן הכלל עוברים הכשרות והשתלמויות בהתאם לדרישות היבואן והינם מהמובילים בארץ בתחום איתור ותיקון תקלות ברכבי קיה.

הטיפול נעשה אך ורק בהתאם להגדרות יצרן הרכב. הצוות המקצועי מלווה את הלקוחות בכל שלבי הטיפול ברכב, הטיפול המקצועי מגובה ביועץ מומחה המעניק ליווי אישי ותשובות מוסמכות לכל אורך התהליך.

קבוצת הילוך שישי חרטה על דגלה את עקרון השירותיות כערך חשוב ומשמעותי. הצוותים אמונים על הענקת שירות מיטבי, על פי סטנדרטים וערכים מקצועיים שלא היו מוכרים עד כה בתחום הרכב.

האמינות: כחלק מערכים מהותיים בתפיסת העולם של קבוצת הילוך שישי הוא ערך השקיפות, מכאן התיקונים והטיפולים מתבצעים ע"י שימוש בחלקי חילוף מקוריים מהיצרן. חלקים אלו הינם האיכותיים ביותר ומגיעים עם אחריות. הלקוח מקבל הסבר טרם הטיפול ואנשי המקצוע מעדכנים אותו על כל פרט במהלך הטיפול ולאחריו.