מרכז שירות קיה – הילוך שישי באר יעקב

מרכז שירות הילוך שישי באר יעקוב

ברוכים הבאים למרכז השירות המתקדם של KIA. לקוחות קיה ישראל נהנים מכל מה שיש למותג להציע.

מוסך קיה ומרכז השירות בבאר יעקב מתרומם יחד עם המותג לגבהים, לרמות שירות ולמקצועיות בינ"ל. ממש כשם המותג עצמו, KI פירושה "להתרומם" והאות A מסמלת את אסיה, ואכן המותג פרץ את גבולות אסיה ומהווה גם בישראל מותג חזק ומבוקש.

מרכז השירות הגדול והמודרני, המנוהל ע"י מיקי לוי, הנו אחד מהמוסכים הוותיקים אשר קיבלו היתר מיבואנית קיה בארץ (קיה ישראל) לטפל בכל דגמי החברה. מוסך קיה עומד בכל הדרישות המחמירות של החברה, החל מהגדרות שטח העבודה, תכנון מרכז השירות ומס' תאי עבודה, פריסת המוסך לטובת תפוקה מקסימאלית ועוד אמות מידה רבות המעניקות סטנדרט אחיד וגבוה למותג בכל העולם.

צוותי השירות של הילוך שישי קיה באר יעקב מעניקים שירות מקצועי חסר פשרות, ליווי אישי ואחריות מלאה, הן של הילוך שישי והן של קיה ישראל ("טלקאר") על כל התיקונים המבוצעים במקום והחלקים המקוריים.

מרכז השירות והמוסך מספקים שירותים מותאמים לצרכי הלקוח ולדרישות היבואנית ומנהלים תקשורת צמודה עם שניהם. מרכז השירות והמוסך עומדים בהצלחה יתרה בכל התקנים הבינ"ל המחמירים אותם הציבה קיה ישראל, צוות העובדים עובר הכשרות מגוונות הן ברמה המקצועית והן ברמה הניהולית מטעם היבואנית, זאת בכדי לשמר את הרמת המקצועית הגבוהה, המענה המיטבי וסטנדרט השירות המצוין ללקוח. מרכז השירות הילוך שישי קיה באר יעקב, זכה בפרסים רבים בארץ ובחו"ל על הצטיינות מקצועית ושירות לקוחות.

אנשי הצוות המקצועיים אמונים על טיפול בכל בעיה, קלה כחמורה ומבצעים דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור בעיות אקוטיות, ביצוע עבודות תחזוק הרכב מבחינה מכאנית ואלקטרונית, פחחות וצבע כולל ליווי במקרה של תאונה מול כל הגורמים המעורבים ומול חברות הביטוח בישראל. מרכז השירות קיה באר יעקב מספק גם ביטחון בעת קניית רכב חדש והכנה למבחן הרישוי השנתי בכדי להעניק ללקוחות קיה את מעטפת השירותים הטובה והאיכותית ביותר.

מרכז שירות הילוך שישי באר יעקוב

אתם בידיים טובות

מרכז שירות קיה – הילוך שישי באר יעקב רואה את לקוחותיו כבני משפחה ועובדיו נחושים להעניק להם את הטוב ביותר.

מרכז השירות והחברה כולה מאמינים בשקיפות, מקצועיות ותקשורת טובה עם הלקוחות.

יועצי השירות אמונים על קשר רציף וליווי צמוד בכל רגע נתון. הלקוח מקבל הסבר מפורט על התהליך, מהות התיקון, משך הזמן והעלויות עוד טרם הכנסת הרכב למרכז השירות, הלקוח מקבל דיווח מיידי לקבלת אישור על כל שינוי או סטייה בלו"ז או במחיר.

יועץ השירות הצמוד זמין בכל עת לשאלות ומתחייב לספק את התשובות במהירות ובאחריות מלאה. בסיום הטיפול היועץ האישי מחזיר ללקוח את מפתחות הרכב ונותר זמין עבור הלקוח גם לאחר שזה יצא ממתחם המוסך.

כמו בכל משפחה, כשקצת קשה באים לעזור. מרכז השירות מספק ללקוחותיו חבילת שירותים ייחודית שמטרתה לחסוך ללקוחות זמן ולסייע להם לטפל ברכבם במקצועיות ובבטחה. החבילה מיועדת ללקוחות המעוניינים לטפל במוסך קיה באר יעקב אך אינם מוצאים את הזמן להגיע ולהשאיר את הרכבם לטיפול ולחזור לאסוף אותו.

טיפול עד הבית – נבוא, ניקח, נחזיר הנו שירות שינוע ייחודי המסייע ללקוח לטפל ברכבו, לעבור מבחן רישוי שנתי או טיפול ללא לפגום בשגרת היום. לקוחות קיה יכולים לתאם עם מרכז השירות בבאר יעקב מועד מתאים לבואו של נהג מקצועי ומנוסה מטעם החברה, הוא מעביר את הרכב למרכז השירות לביצוע הטיפול הנדרש ו/או העברת הרכב טסט ובסופו של תהליך חוזר הרכב לבעליו בדייקנות ואדיבות.